Ołtaszyńska otwarta, Parafialna do przebudowy, Maczka na finiszu

Jak informuje wrocławski ZDiUM na 28 maja zaplanowano przywrócenie ruchu kołowego w ul. Ołtaszyńskiej oraz ul. Wojszyckiej, na odcinkach które objęte były przebudową.
Prace wykończeniowe będą prowadzone do końca miesiąca co nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu komunikacji autobusowej i indywidualnej.

Parafialna

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami miasta otwarcie Ołtaszyńskiej oznacza zamknięcie Parafialnej. To największa przebudowa ulicy na południu Wrocławia. Zamknięcie Parafialnej nastąpić ma 28 maja. Objazd poprowadzony zostanie ulicami: Grota Roweckiego i Kurpiów – dla usprawnienia ruchu powstanie tymczasowa sygnalizacja świetlna. Objazdem pojadą również autobusy 112 i 612. Inwestor budowy, spółka Wrocławskie Inwestycje zapowiada organizację ułatwień dojazdu dla mieszkańców posesji położonych bezpośrednio przy placu budowy. Koniec przebudowy zaplanowany jest na połowę sierpnia.

 Ul. Maczka – trwa II etap robót

Zakończył się I etap przebudowy skrzyżowania ul. Maczka i Ołtaszyńskiej. Trwa jeszcze etap II tej inwestycji, obejmujący budowę chodników i poprawę nawierzchni ulicy Maczka na odcinku do ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Jak informuje ZDiUM prace te mają się zakończyć w czerwcu br.

Opr. Eg

Foto: Gazeta Sąsiedzka