Magiczny wieczór z najlepszymi na świecie seansami saunamistrzów

Korzystanie z saun staje się coraz popularniejsze w naszym kraju. Dla wielu osób sauna staje się nie tylko zawodem, ale też stylem życia – czego świetnym przykładem jest wrocławianka Katarzyna Klajn, która w tym roku zajęła drugie miejsce na Mistrzostwach Świata Saunamistrzów w Holandii. 20 października Kasia zaprezentuje swój mistrzowski seans „Black Swan” we wrocławskim Centrum Rekreacyjnym Ślęza.

Saunamistrz to mistrz ceremonii w trakcie seansu saunowego. Odpowiada za budowanie wyjątkowej, relaksującej atmosfery, za pomocą nastrojowej muzyki, właściwego rozprowadzania gorącego powietrza, pobudzania zmysłów olejkami zapachowymi i teatralnej historii ukrytej za tematem seansu.

– Saunamistrzowanie to pewna forma teatru. Na Mistrzostwach Świata Saunamistrzów AUFGUSS-WM 2017 w holenderskim Soesterberg Kasia zdobyła wicemistrzostwo, odgrywając rolę łabędzia, inspirowaną baletem i filmem – mówi Łukasz Dłużniewski, koordynator Saunarium w Centrum Ślęza. – Jury było wzruszone przemianą białego łabędzia w czarnego, wspartą kojącymi zapachami lawendy i cedru himalajskiego.

Kasia Klajn wraz z kolegami z Saunarium w Centrum Ślęza będą prezentować swoje mistrzowskie umiejętności już 20 października, od godziny 20:00 do północy. Wieczór będzie obfitował w atrakcje – oprócz kilku seansów w saunie fińskiej uczestnicy imprezy będą mieli możliwość skorzystania z pielęgnujących sesji pilingowych (i przy okazji skomponować własnoręcznie piling dopasowany do swoich potrzeb), wysłuchać relaksującego koncertu mis tybetańskich, spróbować dań serwowanych przez Zdrowe Bistro oraz wziąć udział w konkursie związanym z saunowaniem. To będzie wieczór niezapomnianych doznań – zarówno dla ciała jak i dla ducha.

Gdzie: Centrum Rekreacyjne Ślęza

  1. Błękitna 2, Ślęza

55-040 Kobierzyce

Kiedy: 20.10.2017 od 20:00 do 24:00