Beauty Expert – piękno na wyciągnięcie ręki

Beauty Expert

Rozmawiamy z Małgorzatą Kulpą, kosmetologiem i właścicielką Instytutu Kosmetologii Beauty Expert działającego przy ul. Zwycięskiej.

Jakim miejscem jest Beauty Expert? Jakie zabiegi uważa Pani za swoją specjalność?

Beauty Expert to miejsce, w którym dbamy o piękno, ale również takie, w którym spędzamy czas w miłej atmosferze. Naszą specjalnością są zabiegi kosmetologii estetycznej twarzy i ciała – wszystko, co jest związane jednocześnie z poprawą urody i pielęgnacją. Pomagamy w przypadkach, gdy panie nie radzą sobie ze swoją skórą i potrzebują porady kosmetologa.

Jakich problemów możemy się dzięki nim pozbyć?

Najczęstsze problemy wiążą się z przesuszeniem skóry, przebarwieniami oraz rozszerzonymi naczynkami. Wykonujemy zabiegi skierowane do cer dotkniętych trądzikiem różowatym. Szukamy indywidualnego rozwiązania problemów każdej z naszych pań. Przy przebarwieniach będą to zabiegi z kwasami – głównie z kwasem glikolowym, migdałowym i kwasem azelainowym. Zabiegi dla cer wrażliwych, alergicznych, z trądzikiem różowatym mają na celu uspokojenie skóry. Szczególnie polecam zabiegi Clinical Med  Isabelle Lancray, naszej sztandarowej marki z ogromną tradycją i nowatorskiego programu pielęgnacji Intraceuticals.

Na czym polega metoda Intraceuticals?

Jest skierowany do osób z cerą odwodnioną i przesuszoną, wymagającą  przywrócenia odpowiedniego poziomu nawilżenia. Polega na zastosowaniu dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać w skórze. Efekty są natychmiastowe: skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Jest to bardzo skuteczna nieinwazyjna metoda odmładzania skóry, w której wykorzystujemy urządzenie wytwarzające hiperbaryczny tlen.

Czy klientki mogą liczyć na kosmetyki do kontynuacji pielęgnacji w domu?

Oczywiście – właściwa pielęgnacja domowa ma ogromne znaczenie. Wiele firm, m.in. wspomniana już marka Intraceuticals opracowuje serie zabiegów, w których klientka otrzymuje preparaty do pielęgnacji domowej gratis. Dobieramy naszym klientkom preparaty do pielęgnacji domowej dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Czy Beauty Expert to także miejsce dla… panów?

Ależ oczywiście! Serdecznie zapraszamy panów. Cieszę się, że szybko rośnie grupa mężczyzn aktywnie troszczących się o dobry wygląd. Wykonujemy zabiegi mezoterapii mikroigłowej polegającej na wykonaniu płytkich nakłuć i podawaniu aktywnego serum dobranego do konkretnego problemu.Tworzymy także nasze własne, autorskie zabiegi, wykonujemy pełne spektrum zabiegów oczyszczających dla skór problematycznych. Kładziemy duży nacisk na to, by wszystkie zabiegi były formą relaksu dla naszych klientów. Towarzyszy im odprężający masaż – dłoni, ramion, nałożenie masek – nie zajmujemy się tylko twarzą, lecz również dekoltem, szyją. Podchodzimy holistycznie do spraw urody i zdrowia. Również w czasie wywiadu z klientem staramy się poznać zarówno jego przyzwyczajenia w zakresie pielęgnacji, jak i np. dietę, która ma duży wpływ na stan naszej skóry. Rozmowa i wywiad są zawsze początkiem udanej współpracy z kosmetologiem.

Jakie jeszcze zabiegi zawiera oferta Beauty Expert?

Wykonujemy typowe zabiegi kosmetologii estetycznej. Zajmujemy się również pielęgnacją dłoni i stóp – wykonujemy  pedicure podologiczny. Specjalnością o której jeszcze nie wspomniałam jest mezoterapia bezigłowa – dzięki specjalnej aparaturze można wprowadzić serum w głębokie partie skóry bez pomocy igieł. A z pełną ofertą Instytutu Kosmetologii Beauty Expert najlepiej zapoznać się na miejscu – zapraszam serdecznie!

Dziękuję za rozmowę

Rozmawiała Edyta Gałązka

Foto: Gazeta Sąsiedzka

Instytut Kosmetologii Beauty Expert

  1. Zwycięska 14e/4 Wrocław

www.instytutbeautyexpert.pl