23-25 czerwca: niezwykły weekend z nowym Oplem Insignia

Możliwość przedpremierowej jazdy próbnej najgorętszą nowością motoryzacyjną 2017 r. – nowym Oplem Insignia to tylko część atrakcji przygotowanych przez salon MM Cars przy ulicy Karkonoskiej, mówi z Jarosław Czapliński, kierownik Działu Sprzedaży.

Dlaczego pojawienie się nowej Insigni jest ważnym wydarzeniem? Czego możemy się spodziewać?

Jest to to moment długo oczekiwany przez klientów i wszystkich miłośników marki Opel. Nowa Insignia jest autem pod wieloma względami przełomowym – cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów i klientów. Dni Otwarte z nową Insignią odbywają się w każdym salonie Opla w Polsce w dniach 23-25 czerwca. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Będzie można obejrzeć dokładnie auto, odbyć jazdą próbną, będzie poczęstunek i odpowiedzi na wszelkie pytania. Planujemy również specjalne niespodzianki, o których, z oczywistych przyczyn, nie chcę teraz mówić.

Jak długo będziemy czekać na odbiór nowej Insignii?

Klientów spotka przyjemne zaskoczenie – odbiór będzie możliwy już w dniu premiery! Samochody są wyprodukowane i czekają na klientów w magazynie.

Jakie wersje samochodu możecie Państwo zaproponować klientom już w tej chwili?

Dysponujemy wersją Grand Sport, czyli szeroko reklamowany hatchback w stylistyce sportowej.  Na wersję Sport Tourer, czyli kombi, musimy jeszcze chwilę poczekać. Dysponujemy praktycznie wszystkimi wersjami wyposażenia i większością wersji silnikowych. Jazdę próbną można odbyć zarówno Insignią z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów – z silnikiem benzynowym lub turbodieslem. Samochody do jazdy próbnej czekają już na zainteresowanych.

Czy będziemy mogli kupić Insignię w dniu premiery również na raty?

Oczywiście. Program ratalny jest bardzo rozbudowany i każdy znajdzie dla siebie odpowiednią opcję – poczynając od tzw. kredytów balonowych, m.in. w opcji 50/50 po klasyczne raty i leasing konsumencki.

Czy nowa Insignia dostępna będzie w programach leasingowych dla małych i średnich przedsiębiorców?

Tak. Przede wszystkim w bardzo popularnych i korzystnym programi Drive Plan – przy niskiej racie możemy cieszyć się nowym samochodem, wraz z serwisem i ubezpieczniem. Każdą ratę wliczamy do kosztów uzyskanego przychodu. Program ten dotyczy już także nowej Insignii. Z pewnością mali i średni przedsiębiorcy będą zadowoleni z tej oferty.

Miał Pan już okazję jechać nową Insignią?

Oczywiście. Jechałem praktycznie wszystkimi wersjami tego auta.

Jakie wrażenia?

To fenomenalny samochód, śmiało wkraczający w klasę premium. Nowa Insignia jest świetnie wytłumiona, wewnątrz jest nieprawdopodobnie cicho. Auto kapitalnie się prowadzi, trzyma się jak przyklejone do drogi nawet na ostrych zakrętach. Jest niezwykle wygodne.

System wyświetlający informacje dla kierowcy na przedniej szybie wyprzedza wszystko, co oferuje nawet bardzo renomowana konkurencja. Pozwala skupić się na kierowaniu i czerpaniu radości z jazdy tym niezwykłym samochodem. Ale o tym wszystkim najlepiej przekonać się samemu! Raz jeszcze serdecznie zapraszam na Dni Otwarte Opla Insignia w MM Cars.

Dni Otwarte Opla Insignia w MM Cars. 23 – 25 czerwca 2017

W pt. 9-18. W sobotę i niedzielę od 10-16